Nabízíme

Nabízíme

Navazující workshopy Respektovat být respektován®

Jana Lidická, lektorka a psycholožka AW, se souhlasem spoluautorek knihy, konceptu a autorského kurzu Respektovat být respektován®, J. Nováčkové a D. Nevolové bude nabízet tříhodinový workshop „R+R v kostce“ o hlavních myšlenkách konceptu a workshopy „Pracujeme s R+R“ navazující na autorský kurz. Nabídka se připravuje

Více informací

nabidka RR mini

Metodika vedení třídnických hodin

Pětihodinový vzdělávací seminář pro pedagogy druhého stupně základních škol, středních škol a víceletých gymnázií, v rámci kterého nahlédneme možnosti i úskalí práce na vztazích a atmosféře třídního kolektivu.

 


Více informací

nabidka TH mini

Smysluplný herní program pro třídní kolektiv

Celodenní seminář vycházející z našich letitých zkušeností s tvorbou mimoškolních programů. Nabízí nahlédnutí, jak tvořit herní program, aby byl smysluplným využitím času nejen pro zábavu a odpočinek, ale současně pro rozvoj účastníků. I zdánlivě primitivní hra může mít hluboký potenciál, záleží ale na tom, jak se s ní pracuje.

Více informací

nabidka TH 6 mini

Práce s konflikty v třídním kolektivu

Jednodenní interaktivní seminář/webinář, v rámci kterého se zaměříme na poodhalení roušky pochodů v pozadí konfliktních situací i našich přirozených tendencí k reagování. Současně nahlédneme možnosti jiných cest reagování a také si je společně vyzkoušíme.


Více informací

nabidka TH 2 mini

Individuální výcvik ve vedení třídnických hodin

Ojedinělý výcvikový modul akreditovaný MŠMT zahrnuje sérii 5 třídnických hodin v kombinaci s 10 hodinami přípravných a reflektivních konzultací s třídním učitelem. Primární pozornost je tak věnována zejména podpoře pedagoga v přípravě a vedení hodin a jejich reflektování tak, aby bylo možné ze společných hodin vytěžit co nejvíce pro další vlastní praxi.

Více informací

nabidka TH 7 mini

Adaptační kurzy - individuální spolutvorba

Adaptační kurzy realizujeme s velkou láskou. Jsme si nicméně vědomi, že není nad to, když kurz realizují sami učitelé, kteří pak na procesy započaté na kurzu navazují v průběhu školního roku. Takové propojení školy se žáky ve vztahové rovině a jeho efekt jsou k nezaplacení. Rádi se s Vámi podělíme o naše know-how a pomůžeme Vám, jak se do kurzu ve vlastní režii pustit.  

Více informací

nabidka AK mini