Smysluplný herní program pro třídní kolektiv

nabidka TH 1

Program se pro školní rok 2023/24 nově připravuje.

Celodenní seminář pro pedagogy zejména druhého stupně ZŠ zaměřený na téma práce s herními programy. Dnes zabírají ve výuce a školním programu herní a zážitkové prvky stále více prostoru, nicméně stále se také setkáváme s reakcemi, že na "hraní" není čas, je potřeba se "učit"...

V Agentuře Wenku se již 15 let věnujeme programům pro školní kolektivy, které stavíme pod heslem "Zábava se smyslem". Věříme, že když nás něco baví, můžeme se z toho přirozeně mnohé naučit a snáze si věci ukotvit a zapamatovat. Věříme, že i zdánlivě primitivní hra může mít hluboký potenciál v tom, co si z ní účastník může odnést, záleží ale na tom, jak se s ní pracuje.

V novém semináři chceme zužitkovat zkušenosti našeho týmu a nahlédnout tyto možnosti hry a jak s nimi pracovat. Zaměříme se na jejich využití nejen v rámci výuky či projektových dnů, ale také v rámci třídnických hodin. Část programu je věnována také tomu, jak si samostatně připravit smysluplnou školu v přírodě či jinou výjezdní akci, tak aby splnila cíl zábavy i odpočinku, ale současně byla pro účastníky smysluplným přínosem. I školní výlet nemusí být jen prázdným "zabíjením času", naopak, může být zábavně využit k rozvoji různých dovedností. My se snažíme jít touto cestou již 15 let a rádi se s Vámi o naše zkušenosti podělíme.

Termíny:

Čtvrtek 07. 03. 2024 09:00 - 16:30 seminář v Praze -  Přihlašování ukončeno

Máte zájem o tento program pro Vaši sborovnu? Napište nám.