Základní informace

Navazující workshopy R+R®

opravneniRR smPrezenční základní autorské kurzy Respektovat a být respektován® byly ukončeny v prosinci 2023. Nyní je možné absolvovat pouze videokurz.

Naše psycholožka Jana Lidická mnoho let spolupracovala se spoluautorkami konceptu a prošla výcvikem lektorování kurzů R+R. S jejich souhlasem pořádá navazující workshopy s cílem společně prohlubovat  praktické používání konceptu. Jde o každodenní situace, na které s dětmi narážíte, ať už jste učitel, nebo rodič. Jedna věc je mít informace a vědět jak. Dokázat to použít v situaci, kdy s námi samotnými hýbají emoce, je ale větší dovednost a nezadaří se hned a zdaleka ne vždy. Je to proces  celoživotního učení.

Cílem workshopů "Pracujeme s R+R" je podpořit absolventy dřívějších prezenčních kurzů, videokurzu i případně čtenáře knih, kteří s konceptem pracují. Každý z nás někdy naráží na situace, kde si stále ještě neví rady. Společně si zopakujeme principy R+R a zaměříme se na oblasti, které je potřeba znovu více probrat, abychom rozuměli, co se děje, nebo proč se nedaří. Vyzkoušíme si praktická cvičení a podíváme se společně přímo na situace, se kterými se ve svém každodenním životě setkáváte. Společně nalezneme řešení, jak aplikovat koncept R+R tak, abyste naplnili potřeby své, i svých dětí a nevybrali při tom nikomu citové konto.

Zajímáte se o koncept Respektovat a být respektován nově? Hledáte cesty, jak lépe rozumět svým vlastním dětem, nebo těm, se kterými pracujete? Chcete k dětem přistupovat jinak, než podle zaběhaných vzorců, ale nevíte jak jinak? Pokud Vás zajímá, zda koncept R+R přináší, co potřebujete, nabízíme informační workshop "R+R v kostce". V jeho průběhu se seznámíte se základními principy konceptu a následně se můžete rozhodnout, zda je budete chtít hlouběji studovat pomocí knihy nebo videokurzu. Osobní vyjasnění základních principů nicméně dalšímu porozumění napomůže a usnadní Vaše další studium.

 

Termíny:
Otevřené termíny v tuto chvíli nejsou vypsány. Nově je budeme otevírat od podzimu 2024.

Máte o R+R zájem?  Napište nám.