Metodika vedení třídnických hodin

nabidka TH

Seminář vznikl v návaznosti na společné realizování třídnických hodin na partnerských školách jako pokračování práce započaté na adaptačních kurzech. Je rozdělen do tří tematických bloků. V rámci prvního bloku se vedle společného ujasnění významu třídnických hodin zaměřujeme na jejich strukturu, pojetí a styl třídnické práce, stejně jako na praktické náležitosti, které je provází. V rámci druhého bloku se zaměřujeme na témata a metody třídnických hodin. Třetí blok je věnován zejména tématu emocí a možných rizik.  

Webinář probíhá probíhá přes online konferenční rozhraní Zoom. Je realizován buď během jednoho odpoledne rozdělený dvěmi delšími psychohygienickými pauzami, nebo tří 2 hodiny trvajících bloků v rámci 3 dnů.

Termíny:

Úterý 21. 11. 2023 14:00 - 19:00  webinář -  Přihlašování ukončeno

Čtvrtek 14. 03. 2024 14:00 - 19:00  webinář -  Přihlašování ukončeno


Máte zájem o tento program pro Vaši sborovnu? Napište nám.


Lektor: Mgr. Jana Lidická

Seminář je koncipován pro účast 10-15 osob, pro účast je nezbytná registrace.

Vzdělávací program je akreditován MŠMT v rámci systému dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků pod č.j.: MSMT- 21448/2022-2-657.

Cena: 1050 Kč

Cena zahrnuje:

  • 5 vyučovacích hodin semináře/webináře vedeného psycholožkou Agentury Mgr. Janou Lidickou,
  • osvědčení pro účastníky s akreditací MŠMT,
  • v případě webináře technickou podporu pro připojení k aplikaci Zoom.us,
  • materiální zajištění semináře.

Cena nezahrnuje:

  • náklady na dopravu účastníků.

Ve spolupráci se školou, kde realizujeme společně vedené třídnické hodiny, jsme vytvořili metodický materiál na vedení třídnických hodin na středních školách a víceletých gymnáziích, v případě zájmu si jej můžete stáhnout zde.